ПОДПИСАТЬСЯ


РЕКЛАМАКазка "Захопливі пригоди Водограйка"

 (голосов: 4)

Категория: Поделки к сказкам, Сказки

Привіт всім умійкам!
Пропонуємо до розгляду казку, яку ми із донькою Христиною складали разом.

Сподіваємося користувачам та відвідувачам сайту, їхнім діткам сподобається "Екологічна казка " Захопливі пригоди водограйка".

Захопливі пригоди Водограйка


Якось Водограйко за допомогою природних сил опинився на красивій квіточці. Йому стало дивно та надзвичайно цікаво: «І куди ж поділися друзі із м’якенької пухнастої хмаринки?». Озирнувшись навколо, він помітив на широчезному листі Росинку. Вона розказала Водограйку, про те що він зі своїми друзями Дощинками випав сьогоднішнього ранку грайливим весняним дощиком із хмаринки на землю. А ще сказала, що в майбутньому можливо він своїх друзів зустріне, але щодня йому на шляху траплятимуться все нові та нові друзі. Таким чином Водограйко подружився із мудрою Росинкою.
- Ось поглянь додолу, - мовила Росинка, - там на пухкенькому ґрунті вмостилася Зволожинка. Вона зі своєю родиною виконує надзвичайно важливу місію – зволожує родючі ґрунти.
- А ти помітив неподалік криницю? - продовжила Росинка - Там дзеркально чиста водичка, у яку відбиваються безкраї небеса.
- Так, - це подорожня криничка. Вона напуває своїми водами втомлених спрагою людей.
- А твої друзі з хмаринки, - продовжила розповідати Росинка, - просочилися під землю. Проходячи підземними струмками-потоками, дехто потрапить у кринички; а дехто пройшовши ущелини, дістанеться ще глибших місць підземних надр. А ще хтось вивільнившись на поверхню або гірськими струмками або рівнинними потічками дістанеться до річки. Ріка бурхливо понесе свої води до великого безмежного моря-океану. Коли пригріє сонечко Краплинки із річки чи моря-океану випаровуються. І тоді утворюються маленькі Паринки, що потрапляють до хмарок. А вітер хмарки задуває куди завгодно. Залежно від погоди на поверхню землі з небес випадають то Дощинки, можливі й Градинки, а взимку й Сніжинки.
- Чудово, у мене так багацько друзів! Це ж прекрасно! – загаласав Водограйко.
- Трохи далі видніється калюжка, що утворилася після опадання дощу, ось з неї напиваються різноманітні тваринки,- продовжила свою розповідь Росинка. - А ти, Водограйку, чи знаєш, що вода у озерах, ріках, морях і океанах взагалі для багатьох тварин є середовищем існування? А прислухайся-но до квіточки, чи чуєш як протікають у рослині – Соковинчики? Вони збагачують всі рослини поживними речовинами.
- Тепер я розумію, - сказав Водограйко, - що вода, частинками якої є я і мої друзі, - це найважливіше для людей, рослин та тварин. Без неї не було б життя на Землі.
- Вірно, лише на планеті Земля, де є вода, зародилося життя, – підтримала Водограйка Росинка.
- Так-так, воду треба берети, охороняти, не бруднити і раціонально використовувати. Вона найнеобхідніша для всього живого, – промовив Водограйко.

Ілюстрацію викононо у техніці аплікації, квіллінгу, та виколистання природних матеріалів ( до речі криниця та відерко виконані із кори дерева).
Казка "Захопливі пригоди Водограйка"


В гостях у Водограйка побували Христинка Славич (7 років) та мама Ірина.
СПАСИБО

Уважаемый пользователь,
кликните по одной из ссылок, мы будем вам очень благодарны!

Теги: сказка, поделкиУважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.

Комментарии:

Оставить комментарий
18 июня 2012 06:00 - admin
Дуже цікава казочка вийшла! Вона не тільки знайомить малюків з природними явищами, але й навчає берегти природу та навколишнє середовище! Дякуємо за казку та за чудову ілюстрацію до неї! Молодці! smile
^
28 июня 2012 19:01 - juliapsiholog
Христинка!!!! Такая сложная работа выполнена, ты большая умница!!! Тема сложная и животрепещущая поднята в сказке!!! И поучительно и красиво!!!
^
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.ПОПУЛЯРНОЕ
  • ВХОД
  • Регистрация  • СТАТИСТИКА


    ПАРТНЕРЫ